Loomestuudio Crafter

Head värvisõbrad!

Tutvustame meie Fusioni pere edasimüüjate lugusid.

Loomestuudio Crafter
Mina olen Regina. Koos abikaasaga tegime aastal 2015.aastal kunsti- ja käsitöö tarvete e-poe nimega Crafter.ee, mis alguses keskendus eelkõige scarpbookingu ja paberitööde jaoks vajalike materjalide müümisele.
Alustasime oma poega Tallinnas, kuid tänaseks on pood kolinud hoopis Võru linna ning oleme oma tootevalikut oluliselt laiendanud. Lihtsalt e-poest on saanud ka füüsiline pood ning töötubade osana nüüdseks ka Loomestuudio Crafter.

Fusioniga tegin tutvust tänu Meritile, kes ole esimesest korrast, kui toodet proovis ülimalt rahul ja tahtsin ka teada, kas see tõesti toimib nii hästi. Ja ei pidanud pettuma, esimesena värvisin ära oma tulevase lapse võrevoodi ning kohe järgi ka päevi näinud aiatoolid. Super lihtsalt kui hästi värv kattis ning toolid „elasid üle“ ka karmi talve.

Ja ees ootab veel mitu projekti, sest tõesti Fusioniga on kõik lihtsalt imeline ja toimib. Samuti on nii tore näha kliente, kes esimest korda proovivad ja on alguses veidi skeptilised, kuid kui saavad oma projektid tehtud ja tulevad poodi uue värvi järgi ja räägivad kui rahul on Fusioniga ikka on.

Asume aadressil Lembitu 2A, III korrus, Võru. Hetkel avatud K 13-17.30 ja N 11-14.30 ja iga kuu teine nädal L 11-15, e-pood avatud 24/7!
Ootame külla!
Regina ja Merit Crafter.ee’st