0

Dekoratiivpatjade dekoreerimine Fusion™ mineraalvärvidega

IKEA projekt- just nii, see õpetus on tõeliselt äge, odav ja igaühele jõukohane! Näitame Sulle, kuidas saad ise disainida oma koju padjakesed, mis panevad kõiki imestama! Tekstiili värvimine on tõenäoliselt üks kõige paremaid “wow” faktoriga isetegemise projekte. See on kiire, lihtne ja lõplik tulemus võib olla lausa vaimustav.

Siin videos näed, kuidas Jennylyn need igavad padjakatted imelihtsalt ümber disainib:

Turn boring IKEA pillowcases into these beauties! with Fusion Mineral Paint

Posted by Hometalk on 27. veebruar 2017. a.

Šabloonimine on suurepärane võimalus oma isetegemise projektidele anda see omapärane ja Sulle ainuomane välimus, luua midagi, mille sarnast juba kergelt ei leia 🙂

Rääkides dekoratiivpatjadest….kas neid saab üldse olla piisavalt? Ei, ma ei arvanudki seda…ja see on hea sest nii kui Sa näed neid, oled sa neist sõltuvuses! Kaunid disainer padjad võivad päris kallid olla, tänu isetegemise põnevusele ja suurepärastele mineraalvärvidele võid imelihtsalt ise trendikad dekoratiivpadjad aksendiks oma koju disanida.

Siin on mõned näited padjakestest, mille Jennylyn tegi oma sõpradele, kes on kohe-kohe abiellumas. Veel võiksid sellised padjad olla vägevaks tervituseks Sinu külalistetoas või külakostiks soolaleivale minnes. Parim asja juures- see on kõigile taskukohane.

Igakord kui Jennylyn on demo või live videot teinud siis šabloonimine on alati üks eelistatuim valik olnud. Olenemata publikust on hea näidata, et igaüks suudab perfektse šablooni mustri pinnale värvida- isegi tekstiilile! Sa ei pea olema super kogenud värvispets(ialist), et saavutada professionaalseid tulemusi Fusion mineraalvärvidega!

Võime Sulle lubada, et saad sellega hakkama! Võti on selles, et vähem on parem! Just nii, mida vähem värvi on Sinu pintslil, seda selgem ja kaunim Sinu šabloonitud kujutis välja tuleb!

Siin on kõik, mida vajad:

 

  1. IKEA Padjakate
  2. Fusion mineraalvärv – värvid Sinu valikul
  3. Šabloonimiseks sobiv pintsel
  4. Šabloonid

 

SAMM 1

Aseta õhuke kile (näiteks plastikust lauakate/ dokumendi-või toidukile) padjakatete vahele, et värv ei määriks ära ka teist padja külge. Usu mind, et kui Sa oled selle vea eelnevalt teinud….ei tee sa seda enam kunagi! See on üks selline ärkamise ” muidugi- mida ma ometi mõtlesin!?” hetki…

 

SAMM 2

Aseta šabloon tühjale padjakattele, kuhu sooviksid kirjakesi teha. Näidistöös on šabloon keskele paigutatud. Pea meeles, et nii kui padjasisu katte sisse paned, muutub selle esimene pool väiksemaks, seega kirjade keskele asetamine on heaks rusikareegliks.

 

 

SAMM 3

Alusta šabloonimist oma lemmiku Fusion mineraalvärviga! Mäletad, kuidas eelnevalt kirjutasime, et see on imelihtne & võtmeks on see, et vähem on parem! Lisaks ei pea Sa muretsema, et tekstiili värvimiseks peaksid sa midagi meie värvile lisama.

 

Hea nipp on šablooni tühjale kohale pisut värvi valada, nii on Sul mugavam pintslit värviseks teha.

 

Kui Sa oled pintsli märjaks teinud siis järgmisena pintselda oma šablooni pintsel kangal või tükikesel salvrätikul üleliigsest värvist kuivaks. Nii saad olla kindel, et värvitöö tuleb puhas ja sirgete joontega!

 

Ringitada või tupsutada….selles on küsimus! Tekstiilil on eelistatum tupsutada või hüpitada pintslilt ülevalt alla, et värv kangal laiali ei hakkaks imbuma. Eesmärgiks ikka kaunis puhas šabloonitud kiri või muster!

Kui Sa kavatsesid ringitada siis arvesta, et tekstiilil võib šabloon kergemini paigast nihkuda ja nii läheb värv laiali šablooni all. Ringitamist šabloonimisel soovitame sellisel juhul kui värvid tugevat pinda nagu puit.

Veel ühe suurepärase video šabloonimisest leiad siit:

 

Kui Sa tunned, et võiks loovalt lähenda siis katseta ise uue värvi kokku segamist. Rose Gold (roosi kuld) on hetkel väga trendikas toon, vaimustav ent maitsekas, väga sobiv toon  “Mrs” kirja värviks.

 

SAMM 4

Kohe peale värvimist eemalda šabloon, tõstes see sirgelt padjakattelt üles. See on üks kõige intrigeerivamaid hetki!! See värv on Sterling.

Ja vaata, kui puhtad ja teravad on kirjade ääred! See värv on Midnight Blue.

Tõeliselt efektne on heledate värvide kasutamine tumedal tasutal. Nii paistavad kirjad ja mustrid eriti hästi välja! See värv on Sterling.

See on ise kokku segatud toon Šampanjast koos Vase tooni metallikuga, toonitud võrdsetes osades, loomaks tõeliselt kaunist roosi kuldset romantikat.

 

Ja siin on veel Midnight Blue valgel taustal. Vaimustav!

Kuidas tundub? Äge, kas pole! Padjad said küll kenad.

Lase oma värvil mõned minutid kuivada, kuigi õige tehnika korral peaksid värvitud pinnad praktiliselt kohe katsumisel kuivad olema.

On need padjakatted nüüd ka pestavad? Jah! Fusion mineraalvärvidega värvitud pinnad on peale kuivamisaja lõppu (3-4 nädalat) täiesti pestavad! Värvitud tekstiili soovitame pesta käsitsi ja eraldi teistest rõivastest. Lasta õhu käes loomulikult kuivada.

Nüüd on Sinu kord 😉

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply