0

MIKS FUSION™ MINERAALVÄRV?

TOP 5 PÕHJUST, MIKS FUSION™ MINERAALVÄRV ON PARIM VALIK ISETEGIJATELE

Miks Fusion™ mineraalvärv on üks nõutuim mööbli-ja dekoratiivvärv isetegijate seas? Nii nagu võid arvata siis seda küsimust esitatakse meile koguaeg. Sa oled näinud ilusaid projekte, kuulnud sosinaid,  ja sa mõtled, milles täpsemalt see erilisus seisneb?! Mis on see, mis muudab Fusion™ mineraalvärvi nii imeliseks ja erinevaks? Miks peaksin ma valima Fusion™ i, kriidivärvi tüüpi mööblivärvi asemel?

Lugege edasi sõbrad!

Top 5 põhjust!

  • Värv, mida ei pea kinnitama – Vahatamine ei ole vajalik!
  • Minimaalne ettevalmistus
  • 0 VOC & Praktiliselt lõhnatu
  • Enneolematu katvus & UV-kindlus
  • Veekindel & sobib kasutamiseks välimööblil

Soovid teada, kuidas Kriidivärvi tüüpi mööblivärv erinev Fusion™ Mineraalvärvist? Loe lähemalt siit postitustest.

 

VÄRV EI VAJA KINNITAMIST/ MINIMAALNE ETTEVALMISTUS

Just nimelt, mineraalvärv ei vaja kinnitamiseks lakki ega vaha!!Küsid mis!? Fusion™ mineraalvärv on formuleeritud kõik ühes mööblivärvina, mis on muutnud isetegijate maailmas professionaalsete tulemuste saavutamise lihtsamaks, kulutades vähem aega, raha ja vaeva. Mõningatel juhtudel võid Sa ekstra tugevuse lisamiseks kasutada Tough Coat´i, just neil palju kasutust leidvatel pindadel, enamus juhtudel piisab Sulle vaid värvist! Jah, mineraalvärvide kasutamine on lihtne. Sa ei pea varem värvitud pindu naturaalse puiduni puhastama! Minimaalne ettevalmistus tähendab puhastatud pinda ja tõenäoliselt ka kergemat pinna karestamist liivapaberiga. Super läikivatel ja libedatel pindadel nagu melamiin ja laminaat, soovitame me enne kasutada Ultra Grip´i, mis muudab võimatu võimalikuks. Kas Sa teadsid, et võid värvida ka kangast, metalli, klaasi ja isegi plastikut?!

0 VOC’d (LOÜ- Lenduvad orgaanilised ühendid)

Väga suur vahe Fusion™i ja kriidivärvi tüüpi mööblivärvide vahel on just nimelt 0 VOC sisaldus. Jah, just NULL!

VOC´d on kemikaalid, mis paiskuvad õhku värvi kuivades. Ühendid võivad olla kahjuliku mõjuga ja põhjustada erinevaid tervisehädasid nii Sulle, Su perele kui ka koduloomadele.

PRAKTILISELT LÕHNATU

0 VOC-d tähendab ka ühtlasi seda, et värv on praktiliselt lõhnatu! Kui Sa värvid mineraalvärvidega siis märkad, et ruumis ei ole ebameeldivat lõhna ega ei tekita värvimine Sinus soovi koheselt aknaid avada. Ma tean…WOW!! Just see muudab siseruumides värvimise nauditavaks ja ohutuks kõigile! Sa ei pea muretsema halva ventilatsiooni pärast, isegi talviti kui akende avamine ei tundu külma tõttu hea idee. Beebitoa projektid, laste käsitöö, või misiganes Sinu värvitööks on, saad seda teha muretsemata tugevate ja kahjulike lõhnade pärast. Meie värvi keskkonnasõbralik ja tervise teadlik koostis on ühtlasi plii-, fosfaatide-, formaldehüüdi-, ja ammoniaagi vaba. Ma tean, tõeliselt hämmastav!

KATVUS JA UV-KINDLUS

Me toodame oma värve kõige kõrgema kvaliteediga toorainest, naturaalsetest mineraalpigmentidest ja see tähendab, et paremat värvi sügavust ja katvust ei suuda pakkuda ükski teine värv. Ühest värvipurgist (500 ml) võid oodata suurepärast 7 m2 katvust! Saavutad mati, kreemise, läbipaistmatu ja tõeliselt sileda viimistluse! Üks kiht on kõik, mida Sa vajad paljude projektide puhul, ent me alati soovitame, et kaks õhukest kihti on parem kui üks paks. Tänu mineraalsete pigmentide kasutamisele, on meie värv naturaalselt UV-kindel ja värv ei tuhmu aja jooksul!

VEEKINDLUS

Paljud värvitootjad ütlevad, et nende värv on akrüülist aga need sisaldavad koostisosi, mis tegelikult kompromiteerivad värvkatte lõplikku tulemust. Fusion™ mineraalvärv on 100% akrüülvaigust, vee baasil, millele ei ole lisatud lateksit ega vinüüli. Kõik eelnev koos tööstusliku kvaliteediga vaiguga, tähendab veekindlat viimistlust, mida on raske üheski teisest värvist leida. Punkt! See tähendab kauakestvat, vastupidavat viimistlust, isegi õues!!Wuhuu!!

Nii see ongi! Küsimus ei ole mitte miks, vaid miks mitte Fusion™?

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply