0

Pantone värv aastaks 2018- trendikalt särtsakas lilla

PANE OMA VÄRVI PINTSLID VALMIS LILLAKS!

Pantone Värvi Instituut andis taas välja Aasta Värvi 2018– ja meie oleme lummatud. Just sellist särtsakat tooni vajame, et talvisele hooajale värvikust juurde anda. Pantone toob välja, et selle aasta lilla on inspiratsiooniks, kreatiivne ja mõjub müstiliselt. Kõike seda, mida võime alanud 2018 aastalt oodata. Meie Fusion´is segasime Sinu rõõmuks kokku oma Pantone aasta värvi mineraalvärvidest!

Kui Sa soovid kohe seda kaunist Ultra Violett tooni kasutada, siis meil on Sulle värvide segamiseks retsept. Fusion mineraalvärvidega saavutad just nii sügava, elava varjundiga lilla.

Retseptide järgi värvitooni segamine on imelihtne ja põnev tegevus. 2018 aasta trendivärvi võid kokku segada 1 osast Little Teapot sinisest, 3 osast Cranberry punasest ja 3 osast Liberty Blue sinisest. Koguste arvestamiseks kasuta köögikaalu või mõõtetopse.

Panime Sinu jaoks kokku mõned kaunid värvikombinatsioonid, mis suurepäraselt Ultra Violetiga meie värvikaardilt harmoneeruvad. Sinu ees on mõned meie lemmikud.

Ultra Violett+ Little Lamb

See pehmelt neutraalne hall on ideaalne täiustama varjundeid Ultra Violetis. Sa ei ole kindel? Vaata, kui imeline on Little Lamb kombineerituna heleda lillaga:

Meie järgmine lemmik värvide kooslus on Ultra Violett koos Fusioni kauni Raw Silk valgega. See on üks meie kõige populaarsematest valgetest, mis lihtsalt sobitub peaaegu kõigega! Vaevu märgatava kollase alatooni ja halli puudutusega, Raw Silk valge ja Ultra Violett on loodud harmoneeruma!

Viimane, kuid mitte vähem oluline, on meie perfektselt neutraalne Putty. Särtsaka Ultra Violett tooni kõrval on alati kindel valik lisada seesugust neutraalsest nagu toon Putty meile pakub!

Viimane, kuid mitte vähem oluline, perfektselt neutraalne Putty. Just sellise särtsaka tooni nagu Ultra Violett juurde sobitub väga hästi Putty hallikas-beež oma maheduses!

Putty on meie lemmik värv Michael Penney & Co kollektsioonist, mis ühendab hall ja beeži parimad variatsioonid.

 

Me ei jõua ära oodata, millal näeme neid iseloomuga värvikaid mööbli uuenduse projekte Ultra Violetiga! Jälgi meid ka kindlasti sotsiaalmeedias-Fusion Eesti facebooki lehel!

Jagame Sinuga peagi veel Ultra Violetset inspiratsiooni!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply