Monika & Tõmme värvistuudio

Head värvisõbrad!

Tutvustame suurima rõõmuga meie teist edasimüüjat Monika🙂

Tere!

Minu nimi on Monika ja olen Tõmme värvistuudio omanik. Olen Fusion mineraalvärvi edasimüüja Tartus ja Tartumaal. Alustasin 2018 aasta alguses ja see otsus muutis mu elu.Mööbli redisain ja taaskasutus on igapäevased tegevused mu tööpäevas. Lisaks koolitan erineva tasemega värvikoolitustel kõiki, kes soovivad ise mööblit uuendada ja viimistleda.

Fusion mineraalvärvi suurepärased omadused ja kasutamise kergus annavad klientidele võimaluse avastada maailma, mis on ülipõnev ja sageli üllatav. Tihti saabub mu stuudiosse särasilmne, just oma esimese projekti lõpetanud klient ning soovib jagada oma kogemust ja pilte. Uhke ja rahulolevana tõdetakse tihti, et alguses tundus uskumatuna, et ise redisainimisega hakkama saadakse. Igapäevaselt elan kaasa mitme algaja esimestele sammudele, juhendades nende projekte algusest lõpuni. Need hetked on hindamatud!

Tõmme värvistuudio pakub mööbli parandustöid, värvimis- ja viimistlustöid ja korrastatud vana mööbli toorikuid. Stuudio külastajad mainivad väga tihti, et vanal mööblil on iseloom ja ajalugu, mis selle nende jaoks palju ahvatlevamaks muudab. Taaskasutus ja vana mööbli redisainimine kogub igapäevaselt rohkem hoogu.Lisaks stuudiole on Fusion mineraalvärvid ja müügis tööd saadaval ka e-poes https://www.tomme.ee/ .

Tehtud töid, nõuandeid ja uudiseid saab jälgida https://www.facebook.com/tommevarvistuudio/ ja https://www.instagram.com/tommevarvistuudio .

Tõmme värvistuudio´st saab alati nõu küsida ja iga värviostuga saaab kaasa esmased vajalikud nipid ja teadmised.”Paint it beautiful” on kuulsad sõnad igal Fusion purgil ja tõesti värvivad Fusion mineraalvärvi sisse kastetud pintslid iga päev maailma ilusamaks 

Kohtumiseni Tõmme värvistuudio´s !

Monika.