Tooted

Fusioni™ mööblivärvid nõuavad minimaalset pinna ettevalmistust, värvi on kerge peale kanda ning lõppviimistlus on enneolematult sile ja matt. Uskumatu kuid Fusioniga™ värvitud pind ei vaja lõppviimitluskihti, vahatamist, lakkimist ega ka edasist hooldust.

Fusion™ Mineral Paint on ainuke erakordse värvi, kattuvuse ja kestvusega mööblivärv nobedatele isetegijatele. Fusion™ Mineral Paint mööblivärvid on valmistatud hoolikalt valitud komponentidest (100%-line akrüülvaik)- Fusion™ on loodud ainult parimateks tulemusteks .

Miks Fusion™:

Värvid ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC);

Minimaalne pinna ettevalmistus;

Värvi suurepärane voolavus minimaalsete pintslitõmmetega;

Erakordne kattuvus ja värvi vastupidavus;

Enneolematult sile matt tulemus;

Värvitud pind ei vaja lisa viimistlust.

Fusion™ värvid ei ole toksilised, on pliivabad, peaaegu lõhnatud, ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC), ammooniumit ega formaldefüüdi.

Värvid on pakendatud kahes väga mugavas suuruses, pint (500 ml) ja tester (37 ml), mis on loodud just mõeldes erinevate projektide värvi vajadustele.

 

Fusion™ Ultra Grip

Kas Sul on tõeliselt keeruline pind vaja värvida? Meie Ultra Grip™ laseb Fusion™-il kinnituda nendele pindadele, mida üldiselt ei värvita – kõrgläikeline pind, laminaat, metall või klaas.

See veepõhine emulsioon suurendab Fusion™ värvide kinnitumist säravatele, raskesti kinnituvatele pindadele. Märjast peast on Ultra Grip piimjas, kuivades selgeks ja läbipaistvaks. Soovitame kindlasti katseta oma meetodeid ja toodete kombinatsioone enne kasutamist, et kindlustada soovitud tulemusi. Parimaks kinnitumiseks puhasta värvitav pind ja karesta see kergelt liivapaberiga.

Kasutamine: Kanna peale üks kiht Ultra Gripi. Lase sel kuivada vähemalt 12 tundi enne kui asud Fusioniga™ mineraalvärvidega värvima. Töövahendid ja pintslid puhastada veega.

Tough Coat™ Clear Matte Wipe on Poly

Tough Coat™ on veepõhine (mittepleekiv) viimistlusvahend, mis on loodud nende palju kasutatavate pindade jaoks nagu laudade tööpinnad, istekohad, köögikapid. Tough Coat™ on kergesti peale kantav niiske kiuvaba lapiga, kuivades loob kauni mati viimistluse.

Loksutada kergelt enne kasutamist. Hiljuti värvitud pinnale kandmiseks lase pinnal kuivada vähemalt 12-24 tundi. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta niisket kiuvaba lappi (või sünteetilise karvaga pintslit) ja kanna 2 kihti kahe kuni neljatunnise vahega. Niiskemates ruumides võib kuivamise aeg pikeneda.

Hea teada: 500 ml katab umbes 7m2. Parima tulemuse kindlustamiseks katseta alati oma meetodeid ja töökäiku. Töövahendid puhastada seebi ja sooja veega.

Nõuanne: Enne kasutamist õrnalt loksutada kuna matti efekti loovad koostisosad ja olulised abiained võivad põhja ladestuda. Ärge raputage toodet tugevasti kuna see soodustab õhumullide teket.

Clear-Tough-Coat-1030x470

Tough Coat™ on saadaval läbipaistva ja antiiksena:

Kuidas kasutada:

Peitevärv

Meie Peitevärv on kõrge kvaliteediga akrüül, mis on toonitud 100% ümber töödeldud jäätmete pigmentidega. Kuna iga partii on unikaalne, on toonid tootmises mõnevõrra erinevad, värvuselt on Peitevärv neutraalne helehall. Kui isetegemise käigus on vaja tumedamat värvi heledamaks muuta on just Peitevärv selleks parim vahend, olles ühtlasi väga soodne ka rahakotile!

Hea teada: Peitevärv ei ole kruntvärv, seega ei väldi toode tanniini läbi imbumist värvitaval pinnal. Toode on kasutamiseks ettevalmistatud pindadel ja värvimiseks ainult akrüülvärviga.

Enne kasutamist kergelt raputada. Erinevate kihtide vahel lasta kuivada 2-4 tundi.

Fusion™ Pintslid

Fusion™ pintslid liuglevad kergelt värvitavatel pindadel. Usume, et kõrge kvaliteediga toode väärib ka kõrge kvaliteediga tööriistu. Meie pintslid on tehtud tõeliste meistrite poolt kasutades ainult parimaid  ja kvaliteetsemaid materjale. 

Tootevalikust leiad erinevas suuruses naturaalse karvaga ümaraid pintsleid, sünteetilise karvaga nurga all kui ka lapik pintsleid, vastates nii Sinu värvimistöö vajadustele!

Kuidas saavutada värvimisel veatut viimistlust?

 

Fusion™ Pintsli Seep on tehtud naturaalselt puhastatud linaseemneõlist, mis puhastab ja taastab ohutult kõik Sinu kunstipintslid. Kasutatakse kõikide pintslitüüpide jaoks, sooblist sünteetiliseni. Suurepärane ka käte, põrandate ja tööpindade puhastamiseks.

100% naturaalne- mittetoksiline- lõhnatu

Fusion™ Fresko

Fresko on 100% naturaalne pulber, mis ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC-d). Seda on väga lihtne kasutada saavutamaks erinevaid viimistlusi: “Rannaäärne” viimistlus, mis meenutab laineharja poolt rannikule uhutud liiva mustrit, “Kriidist” matti ja kulunud viimistlust & “Euroopa” antiikset kraklee viimistlust.

Kuidas Freskot kasutada  leiad siit!

Fusion™  Glasuur

Meie Antiikne Glasuur on kergelt toonitud rikkaliku pruuniga, et saavutada pinnal täiuslik antiikne välimus ja pehmelt matt viimistlus.

Antiikset Glasuuri on eriti lihtne kasutada professionaalse viimistlustöö saavutamiseks oma projektidega ja seda suudab igaüks!

Meie kollektsiooni uue Läbipaistva Glasuuriga suudad saavutada just Sulle isikupärase viimistluse oma projektile!

Lihtsalt sega kokku mõne tilga Sulle meelepärase põhivärvi või metalse värviga, et luua sobiva värvi ja tonaalsusega glasuur.

  • Heledatel pindadel kasuta ettevaatlikult, et mitte liiga vana välimust oma esemele anda.
  • Alati testi toodet enne eraldi pinnal, saavutamaks soovitud tulemust.

Kasutamine:

Kanna pinnale pintsliga ning seejärel pühi topivaba puuvillase riidega pinnalt üleliigne glasuur saavutamaks meelepärast viimistlust.

Lase glasuuril kuivada 12-24 tundi, olenevalt temperatuurist ja niiskusest ruumis.

Kuidas antiikset glasuuri kasutada?

 

Fusion Dekupaaž ja Transfeer Geel

Transfeer geel trükitud piltide kandmiseks puidule, paberile, tekstiilile või muule mitte rasvasele ega õlisele pinnale. Kasutamiseks interjööris. Veekindel

Kasuta piltide ülekandmiseks paberile lasertrükki. Kanna ülekande geel pinnale.

Paiguta trükitud pildid pealmine pool alla märja geeli sisse, suru õhumullid välja ja lase kuivada.

Pärast täielikku kuivamist (6-12 tundi) niisuta paberit märja nuustikuga lastes veel paberimassi imbuda.

Hõõru ettevaatlikult pehme lapi või nailonist puhastuspadjaga (kulunud ilme jaoks), et eemaldada paber. Jätka viimistlusega oma soovi järgi, kasutades värve, glasuure, metallik toone või luues “pestud” välimust.

Fusion™ Mesilasvaha Plokk

See on meie mesilasvahast vanatamise plokk, millega on võimalik pinda kergesti vanatada. Vajuta vaha piki neid servi, kus sa tahad näha värvikihtide vahel vanatatud antiikset efekti. Kõike, mida vahatatud pinna peal kasutatakse, on lihtne vanatada ilma liigse lihvimiseta. Vahaalune värvikiht jääb püsima ja iga värv, mis on kantud vaha pinnale, tuleb kergelt ära jättes perfektse kulunud välimuse.

Mesilasvaha plokk on 100% naturaalne toode.

Homestead House Espresso Mööblivaha

Espresso Mööblivaha on suurepärane toode saavutamaks autentselt antiikset viimistlust värvitud mööblile.

Kasuta eseme nurkades ja külgedel, kus aja jooksul mustus ja kulumine tekib ning lase vahal ülejäänud “töö” teha!

See muuseumi vääriline mööblivaha põhineb vanal perekonna retseptil. Mööblivaha koosneb mesilas- ja karnaubavahast, millele on lisatud espresso pruuni pigmenti.

Lihtne peale kanda, loob vastupidava viimistluse ja läike ning on praktiliselt lõhnatu.

Kuidas kasutada?

Kanna Espresso vaha otse eelnevalt Fusion Mineral Paint värviga värvitud pinnale.

Kasuta puhast puuvillast kangast või pintslit, et vaha pinnale kanda õhukese kihina.

Pühi üleliigne vaha pinnalt. Lase kuivada 3-5 minutit.

Poleeri särama puhta topivaba puuvillase riidega.

Puhasta pintslid seebi ja veega.

omestead House Must Mööblivaha

Must mööblivaha on suurepärane toode saavutamaks autentselt antiikset viimistlust ja sügavust värvitud mööblile.

Kasuta eseme nurkades ja külgedel, kus aja jooksul mustus ja kulumine tekib ning lase vahal ülejäänud “töö” teha!

See muuseumi vääriline mööblivaha põhineb vanal perekonna retseptil. Mööblivaha koosneb mesilas- ja karnaubavahast, millele on lisatud musta pigmenti.

Lihtne peale kanda, loob vastupidava viimistluse ja läike ning on praktiliselt lõhnatu.

Kuidas kasutada?

Kanna mööblivaha otse eelnevalt mineraalvärvidega värvitud pinnale.

Kasuta puhast puuvillast kangast või pintslit, et vaha pinnale kanda õhukese kihina.

Pühi üleliigne vaha pinnalt. Lase kuivada 3-5 minutit.

Poleeri särama puhta topivaba puuvillase riidega.

Puhasta pintslid seebi ja veega.

Fusion™ Pärlmuttter 3D Pasta

Pärlmutter Pasta on akrüülipõhine tiheda konsistentsiga meedium. Seda on ideaalne kasutada kohrutamiseks läbi mustrišabloonide, et tekitada kõrgendatud efekti. Kuivades muutub pasta pärlmutterkihiga läbipaistvaks ja teda võib üle värvida, lakkida või vahatada, et oma eripärast kujundust rõhutada.

Pastat võib peale kanda kasutades märga nuustikut, spaatlit, pintslit või kasutada šabloonidega.

Fusion™ Liivakivi Pasta

Liivakivi Pasta on akrüülipõhine pehme plaastritüüpi meedium, millel on kerge liivapind. Kui sa soovid luua vana tekstuuriga pinda, on see just ideaalne vahend. Šabloonil saab seda pintsliga värvida, rullida või läbi šablooni tõmmata, et tekitada dimensiooniline efekt.

Liivakivi Pastat saab toonida Fusion™ värvide või metallik toonidega. Meediumi saad kasutada ka paksu vana värvi efekti andmiseks; selleks kanda meediumit soovitud alale ja värvida üle.

 

 

 

Fusion™  Kanepiõli

Kanepiõli on naturaalne toode puidule ja värvitud pindadele, mis loob pinnale kaitsva ja veekindla viimistluse.

Lihtne peale kanda, mis muudab viimistlemise eriti kergeks.

Kanepiõli võib kasutada nii värvitud pindadel kui ka naturaalsel puidul. Kasutades Kanepiõli puidul toob see välja puidu loomuliku värvi ja vanusele iseloomuliku eheduse.

Kanepiõli tungib pindadesse ning kaitseb seda nii seest kui väljast. Ei jäta töödeldud pinnale kunstliku viimistluskihti.

  • Toidule ohutu
  • Ei sisalda kemikaale
  • Ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC)
  • Hingav
  • Biolagunev
  • 100% looduslikest kanepiseemnetest

Kuidas kasutada?

Viimistletav pind peab olema puhas ja kuiv. Kanna väike kogus õli pinnale puhta kangaga või pintsliga. Hõõru õrnalt kuniks see on imendunud töödeldavasse pinda.

Lisa sära ja kaitse saamiseks.

Kanna peale 2-4 kihti.

Poorsed pinnad nagu naturaalne puit ja piimavärvidega värvitud pinnad imevad õli rohkem endasse, mineraalvärvide puhul on efektiivsem väiksema koguse (1-2 kihti) Kanepiõli kasutamine.

Lase 2 tundi kihtide vahel kuivada, 12 tunni möödudes pühi kogu üleliigne õli pinnalt.

Puhastamine vee ja seebiga.

Testi enne toodet väikesel pinnal soovitud tulemuse saavutamiseks.

 

Fusion™ Šabloonid

Meie šabloonid on laserlõiked hägusest 10-mil (0,254 mm) paksusega rebimiskindlast polüesterkilest.

Pärast mitmesuguste materjalide katsetamist ja tagasisidet, on 10-mil (0,254 mm) vastuvaidlematult Sinu nõudmistele parim ja mitmekülgseim valik.

– 10 mil ehk 0,254 mm paksune šabloon on nii vastupidav, et tagab minimaalse liikuvuse  tagades optimaalse täpsuse Sinu värvitöödele.
– Šabloon on piisavalt paks, et seda kasutada meie Liivakivi ja  3D Pärlmutter Pasta projektidega.
– Šabloonid on kenasti sooja veega puhastatavad erinevate projektide vahel (korduvkasutatavad);
– Taassuletavad pakendid (koos riputusauguga) võimaldavad Sul oma töövahendeid praktiliselt hoiustada.

Kuidas šabloonida?